Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dotazy a připomínky

 

    Zde můžete napsat své názory a připomínky. Pokud budete požadovat odpověď, napište i svoji e-mailovou adresu nebo jiný kontakt.

Děkuji

 

 

 

 

!!Upozornění!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodržujte prosím pravidla českého pravopisu!

Nevhodné, sprosté a anonymní poznámky budou mazány!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

informace

(Rozhoňová, 21. 8. 2009 18:25)

Je uplně zbytečne tento web použivat.Pan předseda sem nezávita,ačkoliv při osobní konfrontaci na tento web se odvolava.Občas reaguje na email,ale take nevždy.Tiskarnu zrejmě koupil pro vlastní potřebu,protože ani na mailovou prosbu předat zapisy v tištěné formě nereflexuje.Je to mrtvý brouk,prič s nim.

Přístupový kod

(Admin, 3. 8. 2009 20:19)

Přístupový kod je funkční, ověřeno, v případě další problému mne kontaktujte. Děkuji

zápisy ze schůzi

(Rozhoňová, 3. 8. 2009 15:38)

Scházi mně všechný zápisy ze schůzí.Dále prosím odůvodnit,proč na schůzi OS byli přitomni představiteli Zelené Hory,která s OS nemá nic společného.
Pro p. Suhého:nefunguje přistupový kod.Dik

Pozemky

(Martin Suchý, 1. 8. 2009 20:28)

Dobrý den, nejen mne, ale i ostatní vlatníky bytů v našem domě by zajímalo, jaký bude další postup při koupi zbývající části pozemku pod naším domem. Zejména, zda částka za pozemek bude zaplacena z prostředků poskytnutých Městem NMnM, nebo si každý vlastník zaplatí svůj podíl z vlastních prostředků, a dále, zda budou smlouvy na Úřad ve Žďáře doručeny hromadně. Děkuji

Martin Suchý - martinsuchy@tiscali.cz

Zápis ze schůze

(Košábek, 30. 7. 2009 9:38)

Prosím o vysvětlení, proč není k dispozici zápis ze schůze OS a SVJ ze dne 18.6.2009? Na schůzi bylo řečeno, že bude vyvěšen do týdne na nástěnce v našem domě. Jestli je logika o všechno žádat, tak tímto žádám o předávání všech zápisů ze schúzí a ostatních dokumentů, týkajících se našeho domu na můj e-mail: r.kosabek@seznam.cz.
Děkuji.
Košábek

Test

(Admin, 16. 7. 2009 10:44)

Test aplikace